Dāvanu kartes

Wowselfieriga dāvanu karte - lieliska dāvana! Lai iegūtu wowselfieriga dāvanu karti:

  1. Raksti mums marketingswow@gmail.com vai sazinies wowselfieriga Instagram / Facebook / TikTok, vai zvani 26488677.
  2. Norādi vēlamo dāvānu kartes vērtību un īpašo sveicienu dāvanu kartes saņēmējam! (Biļešu cenas pieejams: Pirkt biļeti.)
  3. Mēs sagatavosim un nosūtīsim rēķinu apmaksai dāvanu kartes vērtībā.
  4. Pēc rēķina samaksas nosūtīsim elektronisku dāvānu karti tās pircējam. Papildus pircējam tiks nosūtīts unikāls kods, kuru būs nepieciešamas uzrādīt dāvanu kartes lietotājam dāvanu kartes atprečošanas (izlietošanas) brīdī.

gift card example.png

Wowselfieriga dāvanu kartes lietošanas noteikumi:

  1. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 3 (trīs) mēneši no tās izsniegšanas brīža, neizmantošanas gadījumā tās vērtība netiek atgriezta.
  2. Dāvanu kartes atprečošanas (izlietošanas) laiks un datums ir jāsaskaņo ar wowselfieriga. Dāvanu karti var izlietot vairākās reizēs, ievērojot tās derīguma termiņu.
  3. Dāvanu kartes pircējam pēc dāvanu kartes pirkuma veikšanas tiek nodots unikāls dāvanu kartes kods, tas jānodod dāvanu kartes saņēmējam, lai atprečotu (izlietotu) dāvanu karti.
  4. Dāvanu kartes uzrādītājam ir saistoši wowslefieriga pakalpojumu sniegšanas noteikumi: Pakalpojuma noteikumi.
  5. Wowslefieriga dāvanu karšu kopēšana, nodošana trešajām personām ir stingri aizliegta. No dāvanu kartes iegādes brīža pircējs ir personīgi atbildīgs par dāvanu kartes drošību, nodrošinot, ka trešās personas neiegūs dāvanu kartes identifikācijas datus. Par trešajām personām netiek uzskatīts dāvanu kartes pircējs un lietotājs.

Paldies, ka apmeklējat wowselfieriga!